41 30 Juni 1931 in de vergaderingen behandelde kan, behoudens tegen- over Burgemeester en Wethouders en tegenover den Raad in geheime zitting, geheimhouding warden op- gelegd. De geheimhouding geldt niet voor de leden tegen- over de besturen der door hen vertegenwoordigde organisatie, voor zoover de bestuursleden zich hunner- zijds persoonlijk tot geheimhouding verplichten. De vertegenwoordigers en plaatsvervangende ver- tegenwoordigers hebben het recht de punten der agenda. te bespreken met de leden hunner organisatie in een besloten, niet voor de pers toegankelijke vergadering. Artikel 14. De notulen moeten het ter vergadering besprokene in het kort weergeven, De Secretaris verstrekt aan de leden en plaatsvervangende leden afschrift van de notulen, behoudens van dat gedeelte waaromtrent ge- heimhouding is opgelegd. Artikel 15. Wanneer ter vergadering van de Commissie over eenig onderwerp moet worden gestemd, brengt elk der groepen, in art, 2 onder a en b genoemd, één stem uit. De bepaling der stem geschiedt, desgewenscht na schorsing der vergadering, door elke partij afzonderlijk en wordt bij meerderheid van stemmen bepaald. Iedere organisatie brengt één stem uit. De stemmingen worden in de notulen opgenomen. Wordt volgens den uitslag van de stemmingen over eenig voorstel geen overeenstemming bereikt tus- schen partijen, dan wordt ten aanzien van dit voorstel geacht geen besluit te ziin genomen en beslist de Com- missie of hiervan mededeeling zal worden gedaan aan Burgemeester en Wethouders en zoo noodig aan den Raad, onder vermelding van de stemverhouding, des- gewenscht met vermelding der motieven van beide partijen. Er behoeft geen stemming te worden gehouden, wanneer de leden der Commissie zich zonder stemming met het voorstel vereenigen.

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 16