40 30 Juni 1931 WljZIGlNO OVEREENKOMST STROOMLEVERING. Aan den Raad. Met ingang van 1 Mei 1924 is op verzoek van het gemeentebestuur van Haarlem krachtens Uw besluit van !9 Maarl 1925, no. 25 wijziging gebracht in de op 30 April 1913 met die gemeente gesloten overeen- komst inzake de levering van electrischen stroom aan onze gemeente. Tengevolge van die wijziging is in art. 10 der overeenkomst bepaald, dat voor de gele- verde energie een bedrag moet worden betaald, over elk kalenderjaar te berekenen naar den maatstaf, ge- geven door de formule: A C X -f- 0 03 Y, waarin A is het totaal te betalen bedrag in guldens, X de grootste belasting (10 minuten meting) in dit jaar voorgekomen, in Kilo Watt, Y het totale energieverbruik in dat jaar in Kilo- Watt-Uren, C 70 gulden. ln gemeld artikel 10 is verder bepaald dathettarief moet worden herzien, wanneer onze gemeente kan aantoonen dat een andere gemeente in Nederland onder normale omstandigheden van een onder normale omstandigheden verkeerende centrale, de electrische energie betrekt tegen een prijs, die 5 pCt. lager is dan die welke uit bovenstaand tarief zou voortvloeien. Wij hebben op grond van deze bepaling aanleiding gevonden aan het gemeentebestuur van Haarlem medewerking te verzoeken voor het totstandkomen van eene wijziging van de leveringsvoorwaarden. Na gepleegd overleg is gebleken, dat dit gemeenie- bestuur in beginsel tot die medewerking bereid is, zoodat wij U hierbij kunnen voorstellen te bepalen, dat met ingang van 1 Januari 1931 wordt geactit te zijn vervallen de op 27/14 Mei 1925 gesloten wijzi- gingsovereenkomst en dat met ingang van 1 januari 1931 artikel 10 der op 33 April 1913 gesloten over- eenkomst wordt geacht tezijn ingetrokken en opnieuw te zijn vastgesteld als in bijgevoegd ontwerp-besluit is aangegeven.

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 1