VERGOEDING ART. 100 L.O. WET 1020 OVER 1929. Aan den Raad. Ter verkrijging van de vcrgoeding tiit de gemeenfe- kas, krachfens art. 100 der Lager-Onderwijswet 1920 over het jaar 1929, zijn bij ons verschillende aanvragen ingekomen. Voor het verkrijgen van deze vergoeding behooren de schoolbesturen binnen een maand na de ontvangst van de beslissirig van den Minister van Onderwijs Kunsten en Wetenschappen, tot vastsfelling der Rijks- vergoeding voor de betrokken school, van die be- shssmg een afschrift aan ons in te zenden met opgave van de namen der onderwijzers voor wie aanspraak op de gemeentelijke vergoeding wordt gemaakt De schoolbesturen hebben deze beschikking nog niet voor alle scholen ontvangen, zoodat wij U voor- stellen eene beschikking te nemen op die waarmede dit wel het geval is. Deze zijn I. Van het R K. Kerkbesfuur van den H. Bavo, voor de door dat bestuur instand gehouden: a. St. Jozefschool, Heerenweg (l.o.) b. St. Antoniusschool, Kerklaan (l.o. en u.l.o.) c- St. Augustinusschool, Molenwerfslaan (l.o.) d (Va.n ,hetc,b",uur der Vereeniging „Bijzondere Protesfantsche School fe Heemstede" voor de door at bestuur instand gehouden Bosch en Hovenschool voor l.o. en u.l.o. De verschillende aanvragen zijn nagegaan op dezelfde wijze als dit vorige jaren is geschied. Het gemiddeld aantal leerlingen der openbare lagere school aan den Voorweg bedroeg over 1928 2ôll/ en van de Bronsteeschoo! I.o. 222^. Aan laatstge* noemde school zijn in 1929 werkzaam geweest 6 jeerkrachten en aan eerstgenoemde school van 1 Januari 1 September 8 leerkrachten, van 1—9 Sep- tember 6 en van 9 September tot en met 31 Decem- ber 7 leerkrachten.

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 23