45 30 Juni 1931 STRATENAANLEG TUSSCHEN ZANDVAART EN JACOB VAN CAMPENSTRAAT. Aan den Raad. Eenige maanden geleden werd door de N.V. „De Hout- en Steenwerf" te Haarlem een bebouwings- en stratenplan ingediend voor haar terrein gelegen tus- schen de Jacob van Campenstraat en de Zandvaart. Met Uwe medewerking is intusschen de voor de uitvoering van dat plan vereischte herziening van het Uitbreidingsplan tot stand gekomen en door Gedepu- teerde Staten goedgekeurd. Meergenoemde Naamlooze Vennoofschap verzoekt ons thans bij Uwen Raad op hare kosten den aanleg te bevorderen van de sfraat en het doorgangspad, welke op een voorUwen Raad ter inzage nedergelegde teeker.ing duideliik zijn aangegeven. Tegen dezen straataanleg bestaan bij ons geen be- zwaren, mifs de hiervoor benoodigde grond door eigenaresse kosteloos en om niet wordt afgestaan en bovendien een bedrag van f 4740,— voor aanleg en eerste onderhoud aan de gemeente wordt betaald en wel in dier voege, dat de helft van dit bedrag moet worden gestort voor den aanvang der werkzaamheden en het restant binnen 14 dagen nadat het werk voor de helft gereed is. Bovendien zal geen bewoni.ng aan deze straat mogen plaats hebben alvorens de over- dracht is geschied. Belanghebbende heeft ons verklaard met deze voor- waarden in te stemmen. Op grond van het vorenstaande stellen wij U voor te besluiten overeenkomstig nevensgaand ontwerp. Heemstede, 16 Juni 1931. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn. De Secretaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 29