49 30 Juni 1931 VERHUUR VAN TUINQROND AAN DE WESTZIJDE VAN DE VRIJHEIDSDREEF. Aan den Raad. Bij Uw besluit van 30 Januari 1930, no. 11, werd voor het tijdvak van 1 Januari 1930 tot 1 Augustus 1930 en van dien datum tot 1 Augustus 1935 in huur uitgegeven aan de N. V. Bloembollenkweekerij en -Handel voorheen H. M Ruysenaars Hz. te Heemstede, een perceel tuingrond gelegen in het Orotstuk, ter oppervlakte van plm. 527 R.R2. Meergenoemde N.V. heeft o.m. ook in huur een gedeelte van de terreinen welke onlangs door de ge- meente werden aangekocht van den heer J. B. Ruyse- naars te Maastricht. Tengevolge van den aanleg van de Heemsfeedsche Dreef zal zij dezer. grond moeten rnissen en heeft ons thans verzocht om in plaats daarvan in aanmerking te mogen komen voor de tuinen gelegen langs de Van Merlenvaart en het verlengde van de Ritzema Boskade en wel voor denzelfden termijn als waarbinnen zij thans de beschikking heeft over de ten Noorden daarvan gelegen fuinen. Die grond werd door ons Gollege met Uwe machtiging van jaar tot jaar ver- huurd aan enkele kleine huurders, terwijl de huur daarvan thans weer op 1 A.ugustus e.k. afloopt. Wij zijn bereid aan dit verzoek te voldoen en kun- nen het verlangen van verzoekster ten aanzien van den huurtermijn billijken. De voorwaarden, waaronder deze verhuur zal plaats hebben dienen echter zoodanig fe worden gesteld dat de gemeente ten allen tijde de beschikking over dien grond kan krijgen, wanneer de noodzakelijkheid in verband met bouwplannen of wegenaanleg daartoe dringt. Het komt ons billijk voor om voor dezen grond een huurprijs van f 250.te bedingen, neerkomende op ruim f 1.per R.R2. Waar de N. V. steeds aan hare verplichtingen heeft voldaan, stellen wij U voor ons tot dezen verhuur te machtigen,

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 41