40 30 Juni 1931 Moclit gedurende een volgend jaar van deze over- eeneomst blijken dat uit de formule A C X 0 0275 Y een lager bedrag volgt dan drie duizendgulden, dan zal door de gemeente heemstede aan de gemeente Haarlem het verschil tusschen beide worden bijbetaald ter tegemoetkoming in de kosten van aanleg der hoogspanningsgeleidingen. De verrekening van de verschillen, bedoeld în _ae drie vorige alinea's heeft plaats met de verrekening over December van het betreffende jaar. Dit tarief moet worden herzien zoodra de gemeente Heemstede kan aantoonen, dat eene andere gemeente in Nederland onder normale omstandigheden van eene onder normale omstandigheden verkeerende Centrale, de electrische energie betrekt tegen een prijs, die 5 pCt. lager is dan die, welke uit bovenstaand tarief zou voortvloeien. Voor zoover partijen omtrent de herzienmg met tot overeenstemming geraken, zal deze geschieden door de scheidslieden, bedoeld in artikel 19. Deze scheidslieden zullen onder meer beoordeelen: 1. Of het intusschen reeds verloopen gedeelte van den contracttermijn voldoende is geweest, om de te zijner tijd naar de nieuwste eischen der techniek ge- maakte inrichtingen, welke inrichtingen moeten vervan- gen worden door nicuwe vindingen, teneinde tegen lager prijs te kunnen leveren, nagenoeg geheel af te schriiven i 2. of de voordeelen, die met de invoering der nieuwe vindingen te behalen zijn, van dien aard zijn, dat, niettegenstaande de prijsverlaging, daaruit de afschrijving van de oude en de nieuwe inrichting kan gedekt worden en 3. of de prijsverlaging gepaard moet gaan met verlenging van den contracttermijn. De kosten op deze herziening vallende, worden door de gemeente Heemstede gedragen. De constante 0.0275 voorkomende in de formule A C X t 0.0275 Y kan telkens na verloop van 5 jaar ingaande I |anua'i 1931 heizien worden wan- neer partijen omfrent deze herzieningen niet tot over- eenstemming geraken, zal zij geschieden door de scheidslieden bedoeld in art. 19. 111. datinet ingang van 1 Januari 1931 in de onder II genoemde overeenkomst na ariikel 10, wordt geacht te zijn irigelast het navolgende artikel

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 5