41 30 Juni 1931 GEOROANISEERD OVERLEG. Aan den Raad, Meermalen is in de vergaderingen van de verschil- lende Commissiën van Overleg de wenschelijkheid besproken van meerdere centralisatie van overieg over zaken die het geheele gemeentepersoneel betreffen. Ook in Uwe Vergadering is die wenschelijkheid be- sproken bij de behandeling van ons voorste! omfrent toekenning van kinderfoeslagaan het gemeentepersoneel. Wij hebben mede daarin aanleiding gevonden het georganiseerd overleg opnieuw in behandeling te nemen. De bestaande reglementen dateeren reeds van 1920 en passen bovendien niet geheel meer bij de nieuwe opvattingen omtrent de samenstelling der Commissie, welke de laatste jaren meer en meer naar voren komen. Door ons is dan ook een ontwerp voor een nieuw reglement samengesteld, waarbij uit- gegaan is van de gedachte dat er één Commissie zal bestaan voor de arnbtenaren, het politiepersoneel en de werklieden, voor behandeling van de het geheele personeel verbindende voorschriften. Aangezien het echter voorkomt dat alleen werklieden-aangelegenheden aan de orde zijn, ôf wel alleen aangelegenheden die de ambtenaren of het politiepersoneel raken öf van 2 dezer groepen, achten wij het gewenscht dat de mogelijkheid blijft bestaan om voor de behandeling van die belangen groepsvergaderingen tehouden. Een artikel in het nieuwe ontwerp opent daarvoor de gelegenheid. Ten opzichte van de samenstelling der Commissie hadden wij ons aanvankelijk voorgesteld, deze te doen bestaan uit de vertegenwoordigers van de organisaties, benevens uit een evengroot aantal dcor ons aan te wijzen personen. Zooals U bekend is, besfaan de Commissiën thans uit een lid van ons College, voor de politie de Bur- gemeester, de hoofden van takken van dienst en de vertegenwoordigers der organisaties. De Voorzitter heeft geen stemrecht, de hoofden van takken van dienst wel.

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 7