41 30 Juni 1931 Artikel 4b. Bij dit artikel wordt door de Commissie voorge- steld verandering te brengen in het aantal leden het- welk eene organisatie moet tellen om voor vertegen- woordiging in de Commissie in aanmerking te komen en wel in dien geest dat het verplicht ledental voor het politiepersoneel van 5 wordt gebracht op 3, om- dat het politiecorps kleiner is geworden en voor de werklieden van 10 op 7, omdat dit laatste getal bij verschillende organisaties de oprichting van eene afdeeling mogelijk maakt. Wij achten voor deze wijzigingen geen enkele aan- leiding aanw&zig, zoodat wij in dit opzicht den be- staanden toestand gehandhaafd zouden willen zien. Artikel 12. De Commissie heeft voorgesteld den aanhefvandit artikel, waarin speciaal tot uiting komt dat het karak- ter van de Commissie een adviseerend karakter is, te schrappen. Wij kunnen ons daarmede niet vereenigen, doch achten het integendeel, hoewel ook in andere artikelen wel van advies gesproken wordt, gewenscht dat het karakter nader in de verordening wordt aan- geduid. Artikel 14. Dit artikel hebben wij nog in zooverre aangevuld, dat het gedeelte der notulen waaromtrent geheimhou- ding is opgelegd, niet aan de leden zal worden ge- zonden. Artikel 17. Dit artikel regelt de mogelijkheid om dienstcom- missiën in te stellen. Wij hebben gemeend de redactie hiervan nog iets te moeten verduidelijken ten opzichte van de wijze waarop het reglement voor zulk een Commissie tot stand komt. Wanneer U zich met een en ander vereenigen kunt, stellen wij U voor bijgaande ontwerp-verordening vast te stellen en over te gaan tot de benoeming van drie leden van Uwen Raad, welke van de Commissie van Overleg deel zullen uitmaken.

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 9