68 13 October 1931 STRAATAANLEG TUSSCHEN ESCHDOORNKADE EN ÎEPENLAAN. Aan den Raacl. De Gebrs. van den Putfen, aannemers alhier, heb- ben tot ons College het verzoek gericht, over te willen gaan tot de doortrekking van een gedeelte van de op hun terrein geprojecteerde zijstraat van de le- penlaan, zocals dit op een voor uwe ieden ten Raad- huize neergelegde teekening met oranje kleur is aan- gegeven. De kosten van aanleg van dit gedeelte straat ter oppervlakte van 750 M2 zullen /4900.— bedragen, welken kosten geheel komen voor rekening van adressanten, in dit bedrag is /425.— verrekend voor kosten van eerste onderhoud. Tegen dezen straataanleg bestaan bij ons geen be- zwaren, mits de hiervoor benoodigden grond voor den aanvang der werkzaamheden door genoemde heeren kosteloosen om niet aan de gemeente wordt over- gedragen. De betaling der kosten, waaronder tevens begrepen die der rioleering en beplanting, stelden wij ons voor zoodanig te regelen, dat deze voor 50 pCt. zullen worden betaald, als de helft der werkzaamheden gereed is het resfant een week nadat de geheele be- strating, met uitzondering van de betegeling der voetpaden klaar zal zijn. Deze betegeling zal geschie- den, naarmate de woningen gereed zijn. Adressanten deelden ons mede, zich hiermede te kunnen vereenigen. Wij stellen U mitsdien voor fe besluiten overeen- komstig nevensgaand ontwerp besluit. Heemstede, 29 September 1931. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn. De Secrfetaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 1