90 24 November 1931 AANLEG VAN WEGEN TEN NOORDEN VAN DE ZANDVAART. Aan den Raad. De Naamlooze Venncotschap ,,Maatschappij tot Exploitatie van Onroerende Goederen ,,Heemstede", gevestigd te Heemstede", heeft ons verzocht, op hare kosten van gemeantewege over te gaan tot den aanleg van den weg, geprojecteerd ten N. van de Zandvaart erj ten Oosten van de Heemsteedsche Dreef, op het plan van uitbreiding der gemeente voorkomende onder nummer 15. Het gevolg daarvan zal zijn, dat de gemeente voor hare rekening moet aanleggen de daarop aansluitende kade, genummerd 16, gelegen ten Westen van het Heemsteedsch Kanaal, zuiks overeenkomstig de tus- schen de gemeente en adressante onder dagteekening van 23 Augustus 1915, ais uitvloeisel van Uw 'besluit van 29 April 1915, gesloten overeenkomst. Adressante heeft er echter geen bezwaar tegen dat voorshands slechts dat gedeelte van die kade wordt aangelegd, hetwelk op een voor Uwe leden ten Raadhuize neer- gelegde teekening geel is gearceerd. Het overige gedeelte van die kade zou dan naar gelang van de uitbreiding der be'oouwing aldaar, kunnen worden aangelegd. Voorts zal de gemeen te overeenkomstig het bepaalde onder m van Uw besluit van 26 April 1928 no. 47a voor hare rekening moeten aanleggen een gelijk aantal strekkende meters van weg no. 15, als van kade no. 16 niet behoeven te worden aangelegd. Op de ter inzage neergelegde kaart staat een en ander duidelijk aan- gegeven. De kosten van aanleg van het voor adressante aan te leggen gedeeite van weg no. 15, ter oppervlakte van 2953 M,2 zullen 19.355.bedragen. In dit bedrag is ongeveer/1100.begrepen voor kosten van eersten cnderhoud. Voor de op kosten van de gemeente aan te leggen gedeelten weg is een crediet noodig van 6400.—. Tegen dezen straataanleg, die gelijktijdig weer dienstbaar kan worden gemaakt aan de werkverrui- ming, bestaan bij ons geen bezwaren, mits de daar-

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 29