82 24 November 1931 In spoedeischende gevallen l<an de betaling op de telefonische of telegrafische aanvrage van den Ontvan- ger geschieden, mits de machtiging van den Burge- rneester wordt vermeld en de schriftelijke aanvrage onmiddellijk wordt nagezonden, vergezeld van de- zelfde verklaring als in het eerste lid van dit artikel bedoeld. Arfikel 3. De Bank belast zich kosteloos met de betalingen welke de Gemeente haar zal opdragen en zulks voor zoover de stand der rekening, in verband met het maximum crediet, dat zal toelaten. Artikel 4. De Bank zal na het eindigen van ieder kwartaal aan de Gemeente een afschrift der rekening-courant toezenden. Artikel 5. De Gemeente neemt er te allen tijde genoegen me- de, dat de Bank haar het crediet nu en in het ver- volg, geheel of gedeeltelijk, naar keuze der Bank, verleent in den vorm van een accept-crediet, met dien verstande dat de Gemeente zich verbindt om op eerste aanvraag der Bank aan deze door de Gemeen- te geteekende promessen, in coupures en met verval- data als door de Bank vast te stellen, te verschaffen tot een maximum van het totaal bedrag dat de Ge- meente op het oogenblik van afgifte van deze pro- messen aan de Bank, aan deze, uit welke hoofde ook, uitgezonderd uit hoofde van accept crediet, schuldig is. De zegelkosten van de promessen komen voor re- kening der Gemeente. Artikel 6. De Gemeente verbindt zich om telken jare, binnen drie maanden nadat zij daartoe het verzoek van de Bank heeft ontvangen, aan deze de volgende stukken toe te zenden: le. een gewaarmerkt afschrift van de verzameling der hoofdstukken van de Gemeentebegrooting voor

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 6