2 28 Januari 1032 gende jaar 75 ten honderd en daarna 60 ten honderd van die jaarwedde. 3, Het wachtgeld wordt echter in geen geval langer uitgekeerd dan tot den dag waarop belanghebbende den leeîtijd van 60 jaren heeft bereikt. Het pensioen, alsmede het wachtgeld van een ge- wezen Wethouder wordt niet uitbetaald: Indien hij na zijn aftreden als Wethouder eene andere puhliekrechtelijke functie aanvaardt, waaraan eene hoogere bezoldiging is verbonden dan door hem als W ethouder werd genoten, gedurende den tijd, dat hij die functie bekleedt, terwijl het wachtgeld eveneens niet zal worden uitbetaald wanneer een gewezen Wethouder opnieuw tot Wethouder wordt benoemd, gedurende den tijd van zijn latere Wet- Iiouderschap. Art. 10. Deze verordening verstaat onder Wethouders, zoo- wel de mannelijke als de vrouwelijke Wethouders, tenzij het tegendeel daaruit blijkt. Art. 11. Deze verordening treedt in werking met ingang van heden, met ingang van welken datum vervalt de verordening regelende de pensionneering van de. Wethouders, vastgesteld bij raadsbesluit van 30 Januari 1930, no. 2. Cvergangsbepaling. Art. 12. Voor hem, die bij het inwerking treden dezer Ver- ordening als Wethouder in functie is, tellen de jaren, gedurende welke hij als zoodanig gefungeerd heeft vöör die inwerking treding, mede bij de berekening van het hem toe te kennen pensioen of wachtgeld. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 28 Januari 1932. De Sec^éjaris, De Voorzitter, iiiiiii <~Mii

Raadsnotulen Heemstede | 1932 | | pagina 8