33 28 April 1932 den post voor onvoorziene uitgaven. Deze is op ruim f 40.000.uitgetrokken en kan geacht worden niet alleen te dienen om eventueel te laag geraamde uitgaaf- posten aan te vullen, maar ook om tegenvallers in de ontvangsten op te vangen. De korting op de Rijksuit- keering zal voor onze gemeente bedragen f9659. per jaar. Voor 1932 zal gedeelte hiervan worden ingehouden op de uitkeering, welke 1 November 1932 verschijnt, zoodat de mindere ontvangst voor 1932 bedraagt f 7244.25. Nu op het oogenblik dus voor de mindere ontvangst dekking aanwezig is, achten wij voor het treffen van bijzondere maatregelen als de voorstellers beoogen geen aanleiding aanwezig. Wel is ons College bereid bij de samenstelling van de ontwerp-begrooting voor het jaar 1933 nader onder oogen te zien of het ge- wenscht is, dat ten opzichte van het gemeentepersoneel bijzondere maatregelen moeten worden getroffen. Indien wij daartoe aanleiding vinden, zullen wij U te gelege- ner tijd daarvoor de noodige voorstellen doen. Wij vestigen er nog Uwe aandacht op dat, indien eene meerderheid in Uwe Vergadering van meening mocht zijn dat reeds nu de korting op de Rijksuitkee- ring op het gemeentepersoneel behoort te worden verhaald, het noodig zijn zal hierover eerst het advies in te winnen van de Commissie van Overleg voor het Gemeentepersoneel. Heemstede, 27 April 1932. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn, De Secretaris, N. Vos, Behoort bij de notulen van den Raad der Gemeente Heemstede van den 28 April 1932. etaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1932 | | pagina 35