51 28 Juli 1932 tot het plaatsen van dezen bij door die overeenkomst gebonden werkgevers, indien de bemiddeling zou lei- den tot het sluiten van eene arbeidsovereenkomst tegen arbeidsvoorwaarden, die ongunstiger zijn dan m de collectieve arbeidsovereenkomst is overeengekomen. Artikel 8. Het agentschap der arbeidsbemiddeling draagt geenerlei verantwoordelijkheid met betrekking tot de gevolgen van zijne bemiddeling. Artikel 9. Werknemers, die zich wenschen te doen inschrijven, moeten zich daartoe persoonlijk aanmeiden. Den werknemer wordt een bewijs van mschrijvmg uitgereikt dat bij vernieuwing dier inschrijving en voorts op verzoek van de zijde van het agentschap moet worden vertoond. De inschrijving geldt voor zeven dagen. Inschrijvin- gen, welke niet bij den aanvang der week zijn tot stand gekomen, moeten op den eersten werkdag der week volgende op die der inschrijving worden ver- "^Werknemers zijn verplicht den agent alle inlichtingen te verstrekken, welke ten behoeve van de arbeids- bemiddeling noodig worden geacht. Artikel 10. Aanvragen van werkgevers kunnen zoowel monde- ling als schrittelijk tot den agent worden gericht. De aanvraag van den werkgever wordt als vervallen beschouwd indien niet binnen 2 X 24 uur, nadat een werknemer naar hem is verwezen, mededeelmg îs ont- vangen van het al of niet in dienst nemen van den werknemer. Artikel 11. De agentroept den werknemer, wien hij werkgelegen- heid meent te kunnen aanbieden, zoo spoedig mogehjk °PDe werknemer is verplicht aan de oproeping te vol- doen ot onverwijld van zijn verhindering kenms te geven.

Raadsnotulen Heemstede | 1932 | | pagina 21