c. een kelderlichfgat :n den gemeentegrond f 0.50 d. een buisleiding naar het gemeenteriool of gemeentewater, voor elk perceel, dat daarop is aangesloten f 1. In afwijking hiervan wordt voor bouw- blokken van minstens 25 perceelen, in handen van één eigenaar, per perceel een recht geheven van f 0.60 e. een straatje of stoep, per M2 of gedeelte daarvan f 0.50 f. e'en automaat op of boven den gemeente- grond, per stukf 10. g. spoorrails, met uitzondering van die voor openbare middelen van vervcer, voor elke enkele rail per strekkenden meter f 0.40 h. een over den weg opendraaiende enkele of dubbele deur, per stuk f 1. Hiervan zijn uitgezonderd de deuren, die krachtens wettelijke bepalingen naar buiten openslaand moeten worden gemaakt. B. voor het innemen van openbaren gemeente- grond, behoudens de bijzondere tarieven, in deze verordening vermeld, per M2 of een gedeelte daarvan a. voor een week of gedeelte eener week f 0.20 b. voor een maand of gedeelte eener maand meer dan een week f 0.60 c. voor een jaar of gedeelte daarvan f 4. C. voorhetinnemen van gemecnte-haventerrein per M2 of gedeelte daarvan: a. voor elk etmaal of gedeelte daarvan f 0.05 b. voor elke week of gedeelte eener week, meer dan een etmaal f 0.25 c. voor elke maand of gedeelte eener rnaand meer dan een week f 0.75 d. voor een jaar of gedeelte van een jaar f 5. Onder gemeente-haventerrein wordt ver- staan de openbare gemeentegrond, gelegen onmiddellijk langs het Heemsteedsche kanaal en de Haven.

Raadsnotulen Heemstede | 1932 | | pagina 30