58 30 goptombor 1932. TARIEVEN SPORTPARKEN. Aan den Raad. Bij raadsbesluit van 28 Mei 1932, no. 38, is het beheer van de sportterreinen opgedragen aan de Stichting „Heemsteedsche Sportparken". Het Bestuur dezer stichting heeft ons verzocht te willen bevorderen dat tarieven worden vastgesteld voor toegang tot de sportterreinen aan de Sportparklaan, voor zoover nitt verhuurd aan „R.C.H.", alsmede voor stalling van auto's, autobussen, motorrijwielen en rijwielen. Genoemd bestuur adviseert: le. den toegangsprijs voor volwassenen te bepalen op tenminste f 0.23 en voor kinderen tot den leeftijd van 14 jaar op fO.10; 2e. de stallingstarieven te bepalen op f 0.50 voor autobussen. 0.25 auto's. „0.15 motorrijwielen. „0.10 rijwielen. Wij kunnen ons met dit advies vereenigen omdat wij de toegangsprijzen voldoende hoog achten en de stal- lingstarieven overeenstemmen met die, welke ook elders in°den regel worden geheven. In verband hiermede geven wij U in overweging de toe^angsprijzen en de stallingstarieven te bepalen op bovengenoemde bedragen door vaststelling van bijge- voegd ontwerp-besluit. Uit den aard der zaak moet de mogelijkheid bestaan dat groepen van personeel, b.v. leden, donateurs, scheidsrechters, grensrechters en begunstigers van op ïiet sportpark gevestigde vereenigingen, van de beta- ling voor toegang worden vrijgesteld. Op grond van practische overwegingen stellen wij U voor, aan ons oordeel over te laten, na overleg methet bestuur van de stichting ,,Heemsteedsche Sportparken welke groepen van personen van de betaling van boven- genoemde tarieven zullen worden vrijgesteld. Heemstede, 14 September 1932. Burgemeester en Wethouders van Heemstede J. P. W. van Doorn. De Secretaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1932 | | pagina 43