29 September 1932. AANBIEDING ONTWERP - HERZIENING LVI VAN HET UITBREIDINGSPLAN. Aan den Raad. In ons voorstel van 21 September 1932 (gedrukt stuk nr. 59) deelden wij U mede, dat de N.V. Stoom- Wasch- en Strijkinrichting v.h. J. Peeperkorn_ en Zoon, alhier zich bereid verklaarde, om onder eenige voor- waarden, die een partieele wijziging van het uitbrei- dingsplan vorderen, aan de gemeente kosteloos en om niet over te dragen eenige perceelen grond, bestemd voor wegverbreeding. Deze wijziging waarvoor wij U verwijzen naar een ten Raadhuize neergelegde teekening, betreft 1 o, het doen vervallen van de voortuinen aan de geprojecteerde woningen aan de Westzijde van den Binnenweg 2o. een wijziging in de bestemming van de onder lo genoemde woningen in dier vcege, dataldaai win- kelhuizen in gesloten bebouwing mogen worden gesticht 3o. het versmallen over een lengte van plm. 55 M. van de geprojecteerde staat, genummerd 145 met 1M. Tengevolge van deze wijziging zal, zooals wij reeds in ons bovenaangehaald voorstel opmerkten, een betere en meer aan den bestaanden toestand aansluitende weg- indeeling tot stand kunnen worden gebracht, terwijl het karakter van den Binnenweg ons niet langer onthoudt om toestemming te verleenen tot het ter plaatse bouwen van winkelhuizen. De adviseur voor het uitbreidingsplan, Ir. Jos. Luypers kan zich met dit standpunt volkomen vereemgen. Teneinde verdere uitvoering te kunnen geven aan dit plan, stellen wij U voor, dit ontwerp thans op de nemeente-secretarie voor een ieder ter inzage neder te leggen, teneinde belanghebbenden alsdan gelegenheid te bieden, hun eventueele bezwaren daartegen bij U kenbaar te maken. Een ontwerp-besluit wordt U daartoe ter vaststelling aangeboden. Heemstede, 21 September 1932. Burgemeester en Wethouders van Heemstede J. P. W. van Doorn. De Secretaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1932 | | pagina 47