67 6 October 1932. Elk dezer Commissiën is samengesteld uit vijf leden, den Voorzitter inbegrepen. Bij afwezigheid of ontstentenis van den Voorzitter wordt deze vervangen voor zoover betreft de commissiën, genoemd sub I door het oudste lid in jaren der Commissie voor zoover betreft de commissiën, genoemd sub II door een ander lid van het College van Burgemeester en Wethouders, door dit College aan te wijzen. Art. 2. Geen Commissie mag beraadslagen of besluiten, zoo niet meer dan de helft der Ieden tegenwoordig is. Alle besluiten worden bij meerderheid van stemmen genomen. Bij staking van stemmen beslist de stem van den Voorzitter. Art. 3. De Commissiën vergaderen zoo dikwijls het door den Voorzitter of door ten minste twee der leden noodig wordt geoordeeld. De Vergaderingen worden belegd door den Voorzitter, die zorgt, dat elk lid, behoudens bijzondere omstandigheden, tenminste twee maal 24 uur te voren hiervan kennis krijgt. Art. 4. Iedere Commissie wordt bijgestaan door een Secre- taris, daartoe door Burgemeester en Wethouders aan te wijzen. Indien een der ambtenaren der gemeente als secre- taris wordt aangewezen, zijn Burgemeester en Wet- heuders bevoegd, hem hiervoor een salaris van hoog- stens f 50.per jaar toe te kennen. Door den Secretaris worden zakelijke aanteekeningen gemaakt van de besluiten en adviezen der Commissie. Art. 5. De Voorzitter en de leden der Commissie treden jaarlijks in de maand September af. De aftredenden zijn terstond weder benoembaar. In een tusschentijds ontstane vacature wordt zoo spoedig mogelijk voorzien. Niemand mag zonder geldige reden bedanken voor

Raadsnotulen Heemstede | 1932 | | pagina 14