67 6 October 1932. de benoeming tot lid eener Commissie, tenzij hij de drie aan het bedanken voorafgaande achtereenvolgende jaren reeds lid der Commissie is geweest. Art. 6. Zoo dikwerf de Raad, Burgemeester en Wethouders of de Burgemeester het nuttig en noodig oordeelen, dient iedere Commissie hen over alle tot haren werk- kring behoorende zaken van bericht en raad. Zij is tevens bevoegd, daaromtrent aan hen zelfstandig voor- stellen te doen. Bijzondere bepalingen. Art. 7, De Commissie voor de gemeente-financiën is belast met het onderzoeken en uitbrengen van rapport aan- gaande a. de jaarlijksche begrootingen b. de ontwerp-besluiten tot wijziging der begroo- tingen c. de jaarlijksche rekeningen d. het aangaan of aflossen van geldleeningen e. het invoeren, wijzigen of afschaffen van plaat- selijke belastingen. Art. 8. De Commissie voor de bezwaarschriften iegen den aanslag in den hoofdelijken omslag onderzoekt de bij den Raad ingekomen bezwaarschriften en brengt daar- over advies uit. Zij brengt haar advies niet uit dan r.a raadpleging van het rapport van den Controleur der gemeente-financiën en na den belastingplichtige, die daartoe zijn verlangen heeft te kennen gegeven, m de gelegenheid te hebben gesteld zijn bezwaren monde- iing toe te lichten of te doen toelichten. Art. 9. De Commissie voor de gas-, duinwater- en electri- citeitsbedrijven staat het College van Burgemeester en Wethouders bij in het beheer van- en de zorg voor de gas-, duinwater- en electriciteitsbedrijven.

Raadsnotulen Heemstede | 1932 | | pagina 15