67 6 October 1932. Zij zorgt voor zooveel haar betreft voor een goede uitvoering der op de gas-, duinwater- en elec- triciteitsbedrijven betrekking hebbende verordenmgen. Zij dient Burgemeester en Wethouders_ van advies omtrent de begrooting voor de gas-, duinwater- en electriciteitsbedrijven. Zij is bevoegd het personeel der gas-, duinwater- en electriciteitsbedrijven uit te noodigen hare verga- deringen bij te wonen en alsdan van hen inlichtmgen hun dienst betreffende, te vorderen. Art. 10. De Commissie voor Openbare Werken en den Reinigingsdiensi dient Burgemeester en Wethouders van advies omtrent: a. plannen en voorwaarden van aanbestedmg en leverantie voor de uitvoering van openbare weiken, b. de onttrekking van gemeente-eigendommen aan den openbaren dienst; c de begrooting voor openbare werken en rei- nigingsdienst, alsmede omtrent de gemeente-begrooting vocr zoover die openbare werken betreft. Voorts staat zij het College van Burgemeester en Wethouders bij in het beheer van- en de zorg voor de uitvoering van openbare werken en remigingsdienst. Zij zorgt voor zooveel haar betreft voor een goede uitvoering der op den dienst van openbare werken en reinigingsdienst betrekking hebbende ver- ordeningen. Zij is bevoegd het personeel van den dienst van Openbare Werken en Reinigingsdienst uit te noodigen hare vergaderingen bij te wonen en alsdan van hen inlichtingen, hunnen dienst betreffende, te vorderen. Art. 11. De Commissie voor het Orondbedrijf staat Burge- meester en Wethouders bij in het beheer van- en de zorg voor het Orondbedrijf. Zij zorgt voor zooveel haar betreft, voor een goede uitvoeiing der op het Grondbedrijf betrekking hcb- dende verordeningen en instructiën. Voorts dient zij Burgemeester en Wethouders van advies omtrent de begrooting van het Grondbedrijf. Zij is bevoegd het personeel van het Grondbednjt uit te noodigen hare vergaderingen bij te wonen en

Raadsnotulen Heemstede | 1932 | | pagina 16