81 24 November 1932. DOORTREKKING JAN VAN DEN BERGSTRAAT. VOORLOOPIGE AKTE. De ondergeteekenden, Jonkheer Johan Pieter Willem van Doorn, Burgemeester en Nicolaas Vos, Secretaris der gemeente Heemstede, beiden wonende aldaar, hierna te noemen „De Gemeentete zamen als zoodanig vertegenwoordigende het College van Burgemeester en Wethouders en handelende behoudens goedkeuring van den Raad dier Gemeente en van Gedeputeerde Staten der Provincie Noordholland, ter eene zijde, en Antonius Josephus Wilhelmus van SamDee.c en Johan- nes Hubertus Hendricus van den Putten, te Heemstede, ten deze handelende in hunns hoedanigheid van Directie van de Naamlooze Vennootschap „N. V. Grond- en Bouwbedrijf", gevestigd te Heemstede, hier- na genoemd „N.V." en als zoodanig die N.V. ver- tegenwoordigende, ter andere zijde, verklaren het navolgende te zijn overeengekomen: 1. De N.V. verbindt zich om kosteloos en om niet aan de gemeente over te dragen de op bijbehoorende teekening in oranje kleur aangegeven strook grond, bestemd voor aanleg van weg, kadastraal bekend in Sectie A nos. 1350 en 2114 allen gedeeltelijk 2. de ove dracht, bedoeld sub 1 zal geschieden binnen een maand na goedkeuring van het op deze zaak betrekking hebbend besluit; 3. da gemeente verbindt zich voor een bedrag van f 2503,— tot a. het leggen van de rioleering in de onder 1 be- doelde strook grond, voordat de N.V. tot ophooging daarvan overgaat b. het aanörengen van de bestrating en de trottoirs op de onder 1 bedoelde strook grond, nadat door en voor rekening van die N.V. de strook met zuiver duinzand, ten genoege van Burgemeester en Wet- houders is opgehoogd tot 0.60 M. boven N.A.P 4. de gemeente verbindt zich niet de werkzaamhe- den onder 3a genoemd, aan te vangen, nadat de over- dracht onder 2 genoemd heeft plaats gehad;

Raadsnotulen Heemstede | 1932 | | pagina 13