81 24 November 1932. 5. de N.V. verbindt zich aan de gemeente te be- talen in mindering op de kosten onder 3 genoemd a. een bedrag van f 1000.— bij het passeeren der akte van overdracht onder 2 bedoeld b. het restant, of f 1500.nadat de straat voor het rijverkeer is opengesteld De betaling or.der b genoemd zal geschieden binnen 14 dagen nadat door de gemeente van het aanwezig zijn der daar bedoelde omstandigheid schrifteiijk mededeeling is gedaan 6. de gemeente verplicht zich, de voetpaden aan te leggen, zoodra daaraan behoefte blijkt te bestaan 7. de onroerende goederen zuüen worden overge- dragen in den staat, waarin zij zich op den dag van overdracht zullen bevinden, voetstoots, met alle daaraan verbonden heerschende en lijdende erfdienstbaarheden, zichtbare en verborgen gebreken, verplichtingen tot onderhoud en al!e andere rechten en verplichtingen aan den eigendom verbonden; 8. de N.V. waarborgt de Gemeente het rustig en vreedzaam bezit van het over te dragene en levering vrij van hypotheek, met uitsluiting van meerdere vrij- waring 9. de aanvaarding van het over te dragene kan geschieden op den dag van transport en a'.le lasten en belastingen van het over te dragene geheven of ver- schuidigd komen van dien datum af voor rekening van den nieuwen verkrijger 10. deze voorloopige akte zal in geen geval eigen- domsovergang teweegbrengen en de overschrijving daarvan ten hypotheekkantore zal niet gelden als overdracht ot levering. Heemstede, 16 November 1932. Burgemeester en Wethouders van Heemstede J. P. W. van Doorn. De Secretaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1932 | | pagina 14