96 15 December 1932. UITVOERING VAN RIOLEERINGSWERKEN. Aan den Raad. Onder volgnummer 545 van de ontwerp-begrooting voor 1933 is uitgetrokken een bedrag van f 151.000.— voor doortrekking van liet hoofdstamriool aan de Heemsteedsche Dreef langs de Molenwerfslaan naar het terrein van den Reinigingsdienst en f7400.— voor doortrekking van het riool van den Bronsteeweg door de Lanckhorstlaan tot de Paulus Buyslaan. In de toelichting wordt voorts vermeld dat voor verdere toelichiing naar de afzonderlijke voorstellen wordt verwezen. Naar aanleiding daarvan hebben wij de eer U mede te deelen, dat wij bij het opmaken van de begrooting voor 1933 van oordeel waren, dat de plannen voor doortrekking van het hoofdstamriool zoo tijdig gereed zouden zijn, dat deze tegelijk met de ontwerp-begroo- ting voor 1933 konden worden behandeld. Het is evenwel niet mogelijk gebleken met defini- tieve plannen te komen, omdat de toestemming, welke aan de gemeente Haarlem, de Provincie, het Hoog- heemraadschap van Rijnland en het Rijk voor het loozen van het riool in het Spaarne is gevraagd, nog niet van al die autoriteiten is verkregen. Eerst na ontvangst dezer beschikkingen, waaraan verschillende voorwaarden kunnen zijn verbonden, kan met het af- werken der plannen worden aangevangen. Daarna zal een voorstel tot het beschikbaar stellen van de benoodigde gelden, onder overlegging der plannen, aan U nader worden ingezonden. Inmiddels hebben wij een voorloopige begrooting doen opmaken van de kosten, welke vermoedelijk aan de doortrekking van het hoofdstamriool zullen zijn verbonden. Hierbij is geraamd

Raadsnotulen Heemstede | 1932 | | pagina 35