22 27 April 1933. OVERDRACHT VAN GROND LANGS DE RINGVAART. De Raad der gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders van 28 Maart 1933; Gelet op het advies van de Commissie voor Open- bare Werken, dd. 25 Maart 1933; BESLUIT I. kostdoos en om niet te aanvaarden van den Haarlemmermeerpolder, de Noordelijke kade langs de Ringvaart en een daaraan aansluitend gedeelte van den Meerweg, kadastraal bekend gemeente Heemstede, Sectie C no. 2818 en Sectie A no. 6184, op de kaart groen gekleurd en gearceerd, ter oppervlakte van 7770 M2. II. van de onder 1 bedoelde kade te verkoopen aan de provincie Noordholland, een gedeelte, ter opper- vlakte van plm. 600 M2, op de kaart groen gearceerd, zulks voor een koopsom van f 180. Een en ander onder de navolgende voorwaarden: a. de perceelen grond worden overgedragen in den staat waarin zij zich bevinden b. de opbrengst van het graS- en rietgewas, zich bevindende op het na overdraclit aan de gemeente verblijvende gedeelte kade, komt ten haren bate c. de gemeente neemt voor hare rekening de kos- ten van beheer en onderhoud van het na overdracht aan haar verblijvende gedeelte kade en weg, alsmede die van het onderhoud van het boord langs de bmten- zijde van de Ringvaart, tusschen de Glippervaart en een punt op 815 M. ten Noorden daarvan, zooals op de kaart met een roode streep staat aangegeven d. meerdere of mindere maat der over te dragen perceelen grond, zal voor geen der partijen aanleiding kunnen geven tot eenigerlei actie

Raadsnotulen Heemstede | 1933 | | pagina 15