48 28 September 1933. 3e WIJZIGINQ INSTRUCTIE DOODGRAVER. De Raad der Gemeente Heemstede Overwegende, dat het wenschelijk is eene nadere omschrijving te geven van de verplichtingen welke op den doodgraver rusten, tegenover de vergoeding welke hem volgens artikel 6b van zijne instructie wordt toe- gekend; Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT 1. te bepalen, dat, waar in de instructie van den doodgraver, vastgesteld bij raadsbesluit van 15 Sep- tember 1921, no. 74, gewijzigd en aangevuld bij raads- besluiten van 28 Juli 1927, no. 91 en 3 October 1929, no. 58, is vermeld ,,Hoofd van den Dienst van Open- bare Werken", wordt gelezen „Directeur van Openbare Werken"; 2. artikel 6b van de onder 1 bedoelde instructie te wijzigen en te lezen als volgt: „Hij is belast met het zorgvuldig schoonhouden, hieronder begrepen de groote schoonmaak, van de aula en verdere gebouwen behoorende tot de Algemeene Begraafplaats en is verplicht zich daaivoor op zijne kosten en onder zijne verantwoordelijkheid in overleg met den Directeur van Openbare Werken en ten ge- noegen van Burgemeester en Wethouders, te laten bijstaan door de noodige hulp. Schoonmaakartikelen komen voor rekpmng vmrden doodgraver. Hij is voorts^vcYpImntroezicht op de Begraafplaats. tehonden opdagenen uren van openotelling voor het pubiielc. Voor een en ander wordt hem eene vergoeding van f 300.per jaar toegekend". Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 28 September 1933. De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1933 | | pagina 23