55 26 October 1933. zouden hebben ontvangen, wanneer zij niet zouden hebben gewerkt, verminderd met f 12.50. Bovendien zijn de werkioozen, die te werk gesteld worden gedu- rende 3 dagen vöôr hun tewerkstelling en gedurende 3 dagen daarna vrijgesteld van stempelen, terwijl op hetgeen zij persoonlijk in die dagen mochten verdienen, geen korting ter berekening van het steunbedrag zal worden toegepast. De werkloozen zijn derhalve in de gelegenheid wat extra te verdienen, terwijl hun den dagelijkschen gang naar de stempellokalen gedurende enkele dagen wordt bespaard. Hoewel ten overvloede, vestigen wij er de aandacht op, dat de werkloozen, die voor tewerkstelling worden aangewezen, verplicht zijn aan die aanwijzing gevolg te geven en voorts de hun opgedragcn werkzaamheden naar behooren te vervullen. Weigerachtigen en onwil- ligen zullen daarom van steun worden uitgesloten. De gemeentelijke dienst voor Maatschappelijk Hulp- betoon en de ccmmissie van Toezicht op het Agent- schap der Arbeidsbemiddeling, die wij over deze aan- gelegenlieid raadpleegden, kunnen zich blijkens de adviezen, welke voor U ten Raadhuize ter inzage lig- gen, met onze zienswijze vereenigen. Het is de bedoeiing, wanneer de regeling, als boven uiteengezet, ook Uw instemming kan verwerven, met tewerkstelling op die wijze aan te vangen met ingang van 9 November 1933. Omtrent de werken, welke voor uitvoering op deze wijze in aanmerking komen, wordt U thans reeds af- zonderlijk een voorstel gedaan. Heemstede, 18 October 1933. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn De Secretaris, N. Vos Behoort bij de notulen van den Raad der gemeente Heemstede, van den 26 October 1933. De Sec îris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1933 | | pagina 14