56 26 October 1933. 5. partij ter andere zijde verbindt zich, aan partij ter eene zijde te betalen, in mindering van het bedrag onder 4 genoemd. bij iederen verkoop van een gedeelte van de voor bouwterrein bestemde gedeelten van het kadastrale perceel Sectie A no. 5873, voor zoover ge- legen aan de onder 1 aan te leggen wegen en aan de Heemsteedsche Dreef, een bedrag van f 2.50 per M! verkocht terrein. Deze betaling moet geschieden bij het verlijden der desbetreffende akten van overdracht of binnen 3 dagen na afgifte door Burgemeester en Wethouders van eene vergunning als bedoeld in artikel 6, eerste lid sub a der Woningwet voor het oprichten van een gebouw op de hier bedoelde terreinen 6. Iedere maand na aanvang van het werk zal aan partij ter andere zijde schriftelijk worden opgegeven. voor welk bedrag werk is verricht. Over het alsdan verwerkte kapitaal verplicht partij ter andere zijde zich, per 3 maanden 5 pCt. rente per jaar te betalen. 7. partij ter andere zijde verplicht zich, uiterlijk vijf jaren nadat de wegen onder 1 bedoeld zijn aan- gelegd, van welke voltooiïng partij ter eene zijde schriftelijk kennis zal geven, het alsdan nog verscnul- digde aan de gemeente te voldoen 8. partij ter andere zijde zal gedoogen, dat partij ter eene zijde overgaat tot demping van de sloot ge- Iegen aan de Oostzijde vân de terreinen van partij ter andere zijde en kadastraal bekend in de perceelen Sectie A nos. 5873, 2162 en 2163, zullende de kosten voort- vloeiende uit de vergunning van Rijnland en den Schouwbroekerpolder tot het dempen van deze sloot voor rekening van partij ter eene zijde koinen 9. tot zekerheid van de nakoming der verplichtingen welke partij ter andere zijde ten deze op zich heeft genomen, verklaart ieder in persoon zich hoofdelijk aansprakelijk te stellen, onder afstand van alle voor- rechten van uitwinning en schuldsplitsing bij de wet aan borgen toegekend; 10. de onroerende goederen zullen worden ovcrge- dragen in den staat waarin zij zich op den dag van

Raadsnotulen Heemstede | 1933 | | pagina 22