63 21 November 1933. IV. Vöör 1 December 1938 zal de Gemeente niet meer dan de onder III genoemde jaarlijksche bedragen mogen aflossen, en is versterkte aflossing of conversie dus uitgesloten. V.Op of na den onder IV genoemden datum is het de Gemeente geoorloofd, met inachtneming van een opzeg- gingstermijn van drie maanden, het restant der Ieening geheel of gedeeltelijk af te lossen, zonder betaling van, een vergoeding voor deze vervroegde aflossing. VI. Op of na 1 December 1963 heeft de Maatschappij het recht aflossing in één termijn van het restant der leening te vorderen, met inachtneming van een opzeg- gingsermijn van drie maanden. VII. De Gemeente verbindt zicn om over het nominale bedrag der leening, of het onafgeloste gedeelte daarvan, aan de Maatschappij een rente te betalen, berekend tegen vier, een-vierde ten honderd per jaar, te voldoen in halfjaarlijksche termijnen op den len Juni en len Decem- ber van elk jaar, vervallende de eerste termijn dus op den len Juni 1934. VIII. Alle betalingen van rente en aflossing zullen zonder kosten voor de Maatschappij rnoeten "worden gedaan te haren kantore, of ter plaatse elders door haar aan te wijzen, in Nederlandsch Courant. IX. Geen kwijting wordt verleend voor en aleer het aan rente en eventueel aan aflossing verschuldigde be- clrag in het bezit van de Maatschappij is. X. Bij niet prompte voldoening van eenige voor af- lossing of rente verschuldigde som op den verschijndag, moet over het verschuldigde van dien dag tot de betaling door de Gemeente een vergoeding worden voldaan, be- rekend naar zes ten honderd per jaar, waarbij een ge- deelte van een maand voor vol wordt gerekend. XI. Bij niet voldoening van de intres of de aflos- sing op den verschijndag, of van de vergoedingen krach- tens deze overeenkomst verschuldigd, evenals bij niet nakoming van de verdere in de overeenkomst opgenomen bepalingen, zal de Gemeente ingebreke zijn door het enkel verloop van den bepaalden termijn, of het enkele feit der nalatigheid, zonder dat daarvoor een acte van ingebreke stelling zal worden vereischt. In dat geval zal het geleende kapitaal of het onafgeloste gedeelte, met de verschuldigde ihteresten en vergoedingen onmiddellijk

Raadsnotulen Heemstede | 1933 | | pagina 12