80 21 December 1933. De aflossingen moeten elk jaar worden voldaan op 1 December. de eerste op 1 December 1934. IV. Vöôr 1 December 1938 zal de Gemeente niet meer dan de onder III genoemde jaarlijksche bedragen mogen aflossen en is versterkte aflossing of conversie dus uitgesloten. V. Op of na den onder IV genoemden datum is het de Gemeente geoorloofd, met inachtneming van een opzeggingstermijn van drie maanden, het restant der leening geheel of gedeeltelijk af te lossen, zonder be- taling van een vergoeding voor deze vervroegde af- lossing. VI. De Gemeente verbindt zich om over het nomi- nale bedrag der leening, of het onafgeloste gedeelte daarvan, aan de Maatschappij eene rente te betalen, berekend tegen vier, een-vierde ten honderd per jaari te voldoen in halflaarlijksche termijnen op den len Juni en len December van elk jaar, vervallende de eerste termijn dus op den len Juni' 1934. VII. Alle betalingen van rente en aflossing zullen zonder kosten voor de Maatschappij moeten worden gedaan te haren kantore, of ter plaatse elders door haar aan te wijzen in Nederlandsch Courant. VIII. Geen kwijting wordt verleend voor en aleer het aan rente en eventueel aan aflossing verschuldigde bedrag in het bezit van de Maatschappij is. IX. Bij niet prompte voldoening van eenige voor aflossmg of rente vérschuldigde som op den verschijn- dag, moet over het verschuldigde van dien dag tot de betaling door de Gemeente een vergoeding worden voldaan berekend naar zes ten honderd per jaar, waar- bij een gedeelte van een maand voor vol wordt ge- rekend. X. Bij niet voldoening van den intrest of de aflos- sing op den verschijndag, of van de vergoedingen krach- tens deze overeenkomst verschuldigd, evenals bij niet nakoming van de verdere in de overeenkomst opgenomen bepalingen, zal de Gemeente ingebreke zijn door het enkel verloop van den bepaalden termijn, of het enkele teit der nalatigheid, zonder dat daarvoor een akte van mgebreke stelling zal worden vereischt. In dat geval zal het geleende kapitaal of het onafgeloste gedeelte, met de verschuldigde intresten en vergoedingen onmiddellijk

Raadsnotulen Heemstede | 1933 | | pagina 10