80 21 December 1933. opeischbaar zijn en zal de Maatschappij gerechtigd zijn alle zoodanige maatregelen te nemen tot behoud van Iiare rechten of tot verhaal van hare vordering, als de wet te harer beschikking stelt, of haar noodig of nuttig zullen voorkomen. In het bijzonder zal de Maatschappij in die gevallen terston,d van de Gemeente kunnen vorderen: a. de geheele hoofdsom der leening of het nog ver- schüd gt'e reslant daarvan b. de tot den dag ter teruggave verschuldigde rente, en de rentevergoeding sub IX hiervoor bedoeld c. een boete van 1 extra over het sub a. bedoelde bedrag, indien het recht tot opvordering ontstaat vöör 1 December 1938; d. een extra-vergoeding van 1 over het sub a be- doelde bedrag, wegens het niet nakomen der voorwaarden e. de gemaakte kosten. XI. De Maatschappij bedingt, en de Gemeente stemt toe, dat de onderwerpelijke leening tot het onafgeloste nominale bedrag te allen tijde inwisselbaar zal zijn tegen obligatiën aan toonder tot nader alsdan door de Maat- schappij vast te stellen bedragen, voorzien van coupons voor de nog niet verschenen rentetermijnen. De kosten op deze omwisseling vallende komen ten laste van de Maatschappij. XII. Op verzoek van de Maatschappij zal de Ge- meente verplicht zijn haar schriftelijk mede te deelen welk bedrag ter zake dezer geldleening op een bepaald aan,- gewezen datum verschuldigd is. XIII. Alle genoemde opzeggingen behooren schrif- telijk te geschieden. XIV. De geldleening zal worden aangegaan op een- voudige schuldbekentenis. Alle kosten van sluiten en tenuitvoerlegging der overeenkomst, alsmede alle belas- tingen, waarmede kapitaal- en rentebetalingen als zoo- danig door de Gemeente mochten worden getroffen, zijn voor rekening der Gemeente. XV. Voor het sluiten der geldleening zal van het opgenomen bedrag voor eens eene provisie kunnen wor- den uitgekeerd.

Raadsnotulen Heemstede | 1933 | | pagina 11