78 21 December 1933. VERKOOP GROND VAN TERREIN VALKENBURG". De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Bargemeester en Wethou- ders, met het advies der Cornmissie voor het Grond- bedrijf BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen 1. voor de gemeente te verkoopen op den grond- siag van de bepalingen en voorwaarden, genoemd in de betreffende voorioopige koopakten aan a. H. Klaassen, te Heemstede, voor zich of zijn nader te noemen meester, een perceel bouwterrein. groot ongeveer 825 M2, gelegen aan de Noordzijde van de Zomerlaan nabij de Molenlaan, kadastraai be- ^ec^'e no- 5487 (ged.), tegen de som van t 550Ü. b. W. G. M. Kuit, te Amsterdam, voor zich of zijn nader tc nocmcn meester, een perceel bouwterrein, groot ongeveer 742 M2, gelegen aan de Noordzijde van de Zomerlaan, nabij de Valkenburgerlaan, kadastraal bekend in Sectie B no. 5487 (ged.), tegen de som van f 5250.— c. H. M. van der Leek, te Heemstede. een per- ceel bouwterrein, groot ongeveer 780 M2, geiegen aan de zuidzijde van de Zomerlaan, nabij de Molen- iaan, kadastraal bekend in Sectie B no. 5490 (ged tegen de som van f5850.— 2. om in de kadastrale aanduiding van de ver- kochte perceelen en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze verkoopen zijn ge- schied, zoodanige wijzigingen en aanvuilingen aan te brengen als zij, na advies van de Commissie voor het Grondbedrijf, noodig zuilen oordeelen of wei door Gedeputeerde Staten wenscheiijk worden geacht. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 21 December 1933. De Secreiaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1933 | | pagina 4