9 25 Januari 1934. VERHUUR TERREIN NABIJ DEN MEERWEG VOOR OPRICHTING WIELERBAAN. Aan den Raad. In de raadsvergadering van 21 December j.!., werd in beginsel accoord gegaan met de verliuur van een perceel grond nabij de Sportparklaan voor de oprich- ting van een wielerbaan. De besllssing op ons voor- steî dd. 13 December j.l., no. 77 omtrent deze aange- legenheid werd niettemin aangehouden, omdat over enkele punten van het ontwerp-contract en de juiste plaats voor de oprichting der baan nadere bespreking met de N.V. Sportconcern wenschelijk werd geacht. Naar aanleiding hiervan hebben wij met genoemde N.V. besprekingen gevoerd, welke tot resultaat hebben gehad dat accoord wordt gegaan met het bouwen van de wielerbaan op de plaats, welke op de voor U ten Raadhuize ter inzage liggende teekening is aangegeven, terwijl genoemde N.V. zich ook met de overigens wenschelijk geachte wijzigingen van het ontwerp- huurcontract heeft vereenigd, onder voorwaarde even- wel, dat de huurprijs wordt teruggebracht tot f 100.— per jaar. De verandering van de plaats voor de oprichting van de wielerbaan heeft tot gevolg dat een toegangs- weg moet worden gemaakt vanaf de Sportparklaan tot aan de sloot, waarover een brug moet worden gesla- gen en voorts dat een afscheiding langs den weg, tot aan de zooeven genoemde sloot, in aansluiting aan de afscheiding langs de sportterreinen moet worden aan- gebracht. De kosten van deze werken en het dempen van een gedeelte sloot ter lengte van 70 M., ter verkrijging van voor bebouwing geschikt terrein langs de Sport- parklaan, zal een uitgaaf vorderen van rond f 2300. De Commissie voor het Grondbedrijf. die wij over deze aangelegenheid raadpleegden, kan zich met de uitvoering van gemelde werken, alsmede met de ver- huur volkomen vereenigen. Voorts deelen wij U rnede, dat aan de bezwaren van de Stichting Heemsteedsche Sportparken, door wijz'ging van de voorwaarden voor verhuur, geheel is tegemoet gekomen.

Raadsnotulen Heemstede | 1934 | | pagina 27