17 22 Februari 1934. AANLEG GEDEELTE RIOOL MOLENWERFSLAAN. Aan den Raad. Wii hebben de eer U mede te deelen, dat het aan- vankelijk in de bedoeling heeft gelegen het stamnool nabii de Molenwerfslaan te leggen aan de Noordzijde van den provincialen weg. Aan dat voornemen kan echter geen uitvoering worden gegeven omdat de aan- leg slechts op een geschikte manier zou kunnen ge- schieden vöôr dat de provinciale weg klaar zou zijn. Deze weg is thans zoover gereed dat bmnen korten tijd tot afwerking en ingebruikstelling zal worden OVDaaerzooals gezegd, het stamriool niet meer Noor- delijk van den provincialen weg kan worden gelegd, moet tot het leggen daarvan aan de Zuidzijde van dien weg worden overgegaan. Een gedeelte van dit nool moet worden gelegd in den berm van den provmcialen weg en dwars door dien weg. Het is gewenscht dat, alvorens de provinciale weg van een wegdek wordt voorzien, de daarin in verband met de rioleering noodzakelijke werken uit te voeren. De aanleg van het gedeelte riool, op bijbehoorende teekening aangegeven, zal naar raming een uitgaaf vorderen van rond f6000.waarin begrepen f 800. voor uitvoering van dit werk bij wijze van werkver- ruiming. Voor arbeidsloon wordt geraamd f 2.800 in totaal. Onder mededeeling dat de uitvoenng van dit werk een onderdeel vormt van het werk waarvoor ondei volgnummer 546 der gemeentebegrooting voor 1934 gelden zijn uitgetrokken en dat de kosten van uitvoe- ring van dit werk bij wijze van werkverruiming uit volgnummer 451 van die begrooting kurw.en worden voldaan, stellen wij U voor ons te machtigen tot aan- leg van gemeld gedeelte van het stamriool over te gaan, door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Het gunstig advies van de Commissie van Openbare Werken ligt met andere stukken voor U ten Raadhuize ter inzage. Heemstede, 14 Februari 1934. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn De Secretaris, N. Vos

Raadsnotulen Heemstede | 1934 | | pagina 33