24 29 Maart 1934. WH7IGING OVEREENKOMST GASLEVERING AAN BENNEBROEK. Aan den Raad. Op grond van de in 1908 met de gemeente Benne- broek getroffen gemeenschappelijke regeling inzake de levering van gas aan die gemeente wordt voor liet ten behoeve van de straatverlichting geleverde gas per lantaarn en per branduur 1 cent betaald. Deze regeling is aangegaan voor dertig jaren. Hoe- wel daarop meerdere malen werd aangedrongen, is genoemde prijs nimmer gewijzigd. Tot dusver worden voor de straatverlichting gas- branders gebruikt met staande kousjes. Onzerzijds is aan het gemeentebestuur van Bennebroek voorgesteld deze wijze van verlichting te vervangen door een meer moderne, met 3 pits Parkinsonbranders en om dan den prijs te brengen op 2 cent per branduur. Tengevolge Van een zoodanige wijziging ontstaat voor beide ge- meenten voordeel. De gemeente Bennebroek profiteert van het meer dan dubbele lichteffect dat door deze nieuwe branders ontstaat, terwijl door onze gemeente een betere prijs voor het gas wordt gemaakt. De kosten van vervanging der branders kornen voor rekening van onze gemeente. Het gemeentebestuur van Bennebroek heeft medegedeeld tot een zoodanige wij- ziging van de regeling te willen medewerken. Blijkens een bij ons ingekomen advies kan de Com- missie voor de Bedrijven zich met eene wijziging in boven aangegeven zin volkomen vereenigen. Wij stel- len U daarom voor het hierbij gaande ontwerp-besluit te bekrachtigen. De op deze aangelegenheid betrekking hebbende stukken liggen ten Raadhuize voor U ter inzage. Heemstede, 14 Maart 1934. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, A. van de Poll, l.b. De Secretaris, N. Vos

Raadsnotulen Heemstede | 1934 | | pagina 17