27 29 Maart 1934. VERKOOP GROND VAN TERREINEN VALKENBURG EN HEEMSTEEDSCHE DREEF. Aan den Raad. Wij hebben de eer U mede te deelen, dat lo. de heer H. Klaassen, te Heemstede, wenscht te koopen een perceel bouwterrein, groot ongeveer 1090 M2, gelegen aan de Zuidzijde van de Zomerlaan nabij de Valkenburgerlaan, voor de som van f 6200.— 2o. de heer C. van der Leek, te Heemstede, wenscht te koopen een perceel bouwterrein, groot ongeveer 950 M2, gelegen aan de Zuidzijde van de Zomerlaan, voor de som van f 6200. 3o. de heer S. P. Switzar, te Heemstede, wenscht te koopen een perceel bouwterrein, groot ongeveer 1070 M2, gelegen aan de Oostzijde van de Zomerlaan bij de Torenlaan, voor de som van f7000. 4o. de heer E. van Woudenberg, te Haarlemmer- meer, wenscht te koopen een perceel bouwterrein, groot ongeveer 730 M2, gelegen aan de Westzijde van de Zotnerlaan bij de Torenlaan, voor de som van f 6000.— 5o. de heer E. Honderdos, te Heemstede, wenscht te koopen een perceel bouwterrein, groot ongeveer 686 M2, gelegen aan de Westzijde van de Franz Schubertlaan, voor de som van f4803.Deze ver- koop houdt verband met een gewijzigde verkaveling van een reeds eerder aan den heer Honderdos ver- kocht aangrenzend terrein. De Commissie voor het Grondbedrijf is met ons van oordeel, dat de gemelde prijzen voldoende hoog zijn en in verband daartnede hebben wij met genoemde heeren voorloopige akten afgesloten, welke, met het advies der Contmissie voor het Grondbedrijf, voor U ten Raadhuize ter inzage zijn neergelegd. Wij stellen U daarom voor, door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit, tot bovenvermelde ver- koopen over te gaan. Heemstede, 21 Maart 1934. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn De Secretaris, N. Vos

Raadsnotulen Heemstede | 1934 | | pagina 25