75 27 September 1934. AANLEG VAN WEGEN TUSSCHEN BORNEOSTRAAT EN MEERWEG. Aan den Raad. Door den heer E. Honderdors, alhier, is ons voor en namens de heeren J. Bosma en H. Bovenkamp, alhier, verzocht om over te willen gaan tot den aanleg van tusschen de Borneostraat en den Meerweg ge- projKteerde straten en tot het dempen van een aldaar gelegen sloot. Genoemde heer Honderdors heeft zich bereid ver- klaard, den voor straataanleg bestemden grond koste- loos en cm niet aan de gemeente over te dragen, alsmede de kosten verbonden aan dezen straataanleg en aan het dempen der sloot, in totaal bedragende f 20.000.aan de gemeente te vergoeden, zulks in vijf gelijke termijnen. Een bedrag van f2600.voor eerste onderhoud is hierin begrepen. De kosten, verbonden aan de uitvoering van deze werken in werkverschafl'ing zuîlen ongeveer f 1600. meer bedragen, terwijl het totale arbeidsloon alsdan ongeveer f 5400.zal bedragen. Voorts heeft adressant toestemming verleend, om den voor het dempen der sloot benoodigden grond van het bouwterrein af te graven, terwijl de kosten, verbonden aan de vergunning van Rijnland voor het dempen dier sloot voor zijn rekening komen. De Commissie van Openbare Werken kan zich blij- kens haar advies met een en ander vereenigen. Onder mededeeling, dat de betrekkelijke stukken voor U ten Raadhuize zijn nedergelegd, noodigen wij U uit, ons door vaststelling van bijgevoegd ontwerp- besluit tot de uitvoering van deze werken te machtigen. Een ontwerp-besluit tot aanvulling van den ost „werkverschaffing aan werkloozen", voorkomende op de gemeentebegrooting voor het dienstjaar 1934, wordt U afzonderlijk ter vaststelling aangeboden. Heemstede, 12 September 1934. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn De Secretaris, N. Vos

Raadsnotulen Heemstede | 1934 | | pagina 35