82 27 September 1934. SUBSIDIE COMITÉ VOOR TUIN- EN WINKELVERSIERING. Aan den Raad. Zooals U wellicht bekend is heeft zich een Comité gevormd om de groote internationale bloemententoon- stelling, welke in het a.s. voorjaar alhier gehouden zal worden, aan te grijpen als een uitstekende gelegenheid om de aandacht te vestigen op Heemstede als woon- plaats. Dit Comité heeft gemeend dat gemeld doel het best kan worden bereikt door te bevorderen, dat tijdens de tentoonstelling de tuinen en winkels van de Heem- steedsche ingezetenen een welverzorgd en feestelijk aanzien hebben. Daartoe werd een wedstrijd in tuin- versiering uitgeschreven, terwijl plannen voor een wedstrijd in winkelversiering in voorbereiding zijn ge- nomen. Teneinde de deelname aan deze wedstrijden zoo groot mogelijk te doen zijn, wordt het beschikbaar stellen van een voldoend aantal prijzen noodzakelijk geacht. Van verschillende instellingen en belanghebbenden mochf het Comité reeds financieelen steun ontvangen. De toegezegde bijdragen zijn echter niet toereikend en in vcrband daarmede is een aanvrage ingediend om toekenning van een subsidie groot f 250. Daar door het doel dat het Cornité nastreeft de be- langen der gemeente en hare ingezetenen ten zeerste worden gediend, zijn wij van meening dat het alles- zins aanbeveling verdient het verzoek in te willigen. Wij geven U daarom in overweging door vaststel- ling van bijgevoegd ontwerp-besluit, een bedrag van f 250.beschikbaar te stellen. Heemstede, 19 September 1934. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn De Secretaris, N. Vos

Raadsnotulen Heemstede | 1934 | | pagina 51