67 27 September 1934. van die vaart tot de Koediefslaan, dan langs de ach- terzijde van de perceelen gelegen aan de zuidzijde van de Koediefslaan in westelijke richting tot den Heerenweg, door het midden van dien weg in noor- delijke richting tot de Zandvoortschelaan, door het midden van die laan tot de Leidschevaart, door het inidden van die vaart in zuideiijke richting tot het verlengde van den weg naar Leyduin, daarna in oos- telijke richting naar de zuidgrens van Groenendaal tot den Heerenweg, vervolgens in noordelijke richting doof het inidden van dien weg tot de Van Merlenlaan en door het midden van die laan naar het punt van uit- gang. Artikel 7. Het zesde stemdistrict wordt begrensd door de lijn loopende vanaf de IJzeren Brug in westelijke richting door het midden der Zandvaart en Bieekersvaart tot de Koediefslaan, door het midden van die laan tot den Binnenweg en vervolgens langs de achtergrens van de perceelen gelegen aan de oostzijde van den Binnenweg naar het punt van uitgang. Artikel 8. Het zevende stemdistrict wordt begrensd door de lijn loopende vanaf den Heerenweg door het midden van de Zandvoortschelaan tot de Leidschevaart, daarna door het midden van deze vaart in zuidelijke richting tot de Leyduinbrug, dan in westelijke richting tot de grens der gemeente Bloemendaal en vervolgens in noordelijke richting langs die grens en langs de grens der gemeente Haarlem tot den Heerenweg en langs de achtergrens van de perceelen, gelegen westelijk van den Heerenweg naar het punt van uitgang. Artikel 9. Het achtste stemdistrict wordt begrensd door de lijn loopende vanaf den Bleekersvaartweg in westelijke richting langs de achtergréns van de perceelen gelegen aan de zuidzijde van de Koediefslaan tot den Heeren- weg, daarna door het midden van dien weg in noor- delijke richting tot de Zandvoortschelaan, daarna langs de achtergrens van de perceelen gelegen westelijk van den Heerenweg tot de grens der gemeente

Raadsnotulen Heemstede | 1934 | | pagina 5