88 27 September 1934. VERKOOP VAN GROND VAN TERREIN „HEEMSTEEDSCHE DREEF". Aan den Raad. Wij hebben de eer U mede te deelen, dat de heer E. Honderdos, te Heemstede, wenscht te koopen, voor zich of zijn nader te noemen meester, één perceel bouwterrein, bestemd voor een dubbele villa, groot ongeveer 987 M2, waarvan plm. 942 M2 eigendom van de gemeente en plm. 45 M2 eigendom van de N.V. Maatschappij tot Exploitatie van Onroerende Goederen „Heemstede", gelegen aan de Oostzijde van de Franz Schubertlaan, voor de som van f7500. Met de Commissie voor het Grondbedrijf zijn wij van oordeel, dat de gemelde som voldoende hoog is en daar ook de genoemde N.V. zich bereid heeft ver- klaard tegen een evenredig deel in de koopsom van f 7500.den liaar in eigendom behoorenden grond af te staan, hebben wij met den heer Honderdos een voorloopige akte afgesloten, v/elke voor U, met het advies der Commissie voor het Grondbedrijf, ten Raadhuize ter inzage ligt. Voorts berichten wij U, dat de heer Dr. A. Wier- seina, Heemsteedsche Dreef 128, te Heemstede, ter vergrooting van zijn tuin wenscht te koopen een ach- terterrein, groot plm. 42 M2, behoorende aan de ge- meente en een strook grond, groot phn. 58 M2, be- hoorende aan de heeren Stevens en Fockens, tegen den prijs van f7.per M2. Daar wij met de Commissie voor het Grondbedrijf van oordeel zijn dat de geinelde prijs voldoende hoog is en ook de heeren Stevens en Fockens tot verkoop van den grond tegen den prijs van f 7.per M2 be- reid zijn, hebben wij met den heer Wiersema een voorloopige akte afgesloten, welke voor U, met andere stukken, ten Raadhuize ter inzage ligt. Wij stellen U voor tot bovenbedoelde verkoopen te besluiten door vaststelling van bijgevoegd ontwerp- besluit. Heemstede, 19 September 1934. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn De Secretaris, N. Vos

Raadsnotulen Heemstede | 1934 | | pagina 65