97 25 October 1934. BURGERLIJKE STAND. Aan den Raad. Wij hebben de eer U mede te deelen, dat het wen- schelijk is dat wordt overgegaan tot uitbreiding van het aantal ambtenaren van den burgerlijken stand, op de afdeeling waar de dagelijksche werkzaamheden ten behoeve van den burgerlijken stand worden verricht. Door de toeneming van deze werkzaamheden blijkt meerdere malen aan die uitbreiding behoefte te bestaan. Teneinde door deze uit'oreiding geen meerdere lasten op de gemeente te leggen, stelt de heer N. Vos, gemeente-secretaris, zich voor, met ingang van 1 Ja- nuari 1935 afstand te doen van zijn bezoldiging als ambtenaar van den burgerlijken stand. De heer Vos blijft dus wel in functie als ambtenaar van den bur- gerlijken stand, docli zonder bezoldiging. Met deze regeling kunnen wij ons geheel vereeni- gen en daarom bevelen wij U aan voor benoeming tot ambtenaar van den burgerlijken stand, met ingang van 1 Januari 1935, den heer H. Schol, adjunct-com- mies 2e klasse op de afdeeling „burgerlijke stand". Door uitbreiding van het aantal ambtenaren van den burgerlijken stand is wijziging van de verordening tot verdeeling van de werkzaamheden tusschen de ver- schillende' ambtenaren van den burgerlijken stand nood- Een ontwerp-besluit tot wijziging, waarover de verschillende ambtenaren zijn gehoord, bieden wij U hierbij ter vaststelling aan. Heemstede, 22 October 1934. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn De Secretaris, N. Vos Zcikclijk

Raadsnotulen Heemstede | 1934 | | pagina 25