8 31 Januari 1935. Artikel 3. Van elk verzoek om ontheffing, bedoeld in artikel 2 geven Burgemeester en Wethouders ten spoedigste schriftelijk kennis aan de eigenaars en gebruikers van elk der perceelen grenzende aan dat, waarvoor de ontheffing wordt gevraagd, onder mededeeling, dat binnen 14 dagen nadien. eventueele bezwaren schrif- telijk bij lnin College worden kenbaar gemaakt. Van een besluit tot het verleenen van een voor- waardelijke ontheffing of tot weigering van een ont- heffing kan de aanvrager of houder der ontheffing binnen één maand na den dag der uitreiking van de beschikking van Burgemeester en Wethouders bij den Gemeenteraad in beroep komen. De Gemeenteraad neemt een beslissing binnen een maand na den datum van indiening van het beroepschrift. De beslissing kan eenmaal voor ten hoogste één maand worden verdaagd. Van het besluit van den Gemeenteraad wordt on- verwijld afschrift gezonden aan den aanvrager. Indien het raadsbesluit strekt tot het verleenen van de ontheffing, geldt het in de vorige alinea bedoelde afschiift als de door Burgemeester en Wethouders verleende ontheffing. Overtreding van de bepalingen dezer verordening wordt gestraft met liechtenis van ten hoogste twee maanden of geldboete van ten hoogste driehonderd gulden, onverminderd de verplichting tot het onmid- dellijk doen eindigen van de overtreding. Deze verordening wordt afgekondigd, onmiddellijk nadat zij is vastgesteld. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 31 Januari 1935. Artikel 4. Artikel 5. Artikel 6. De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1935 | | pagina 20