11 31 Januari 1935. STEUN WONINGBOUWVEREENIGING „HET OUDE POSTHUIS". De Raad der gemeente Heemstede Gelezen een adres van de R.K. Middenstands-wo- ningbouwvereeniging „Het Oude Posthuisaldaar, houdende verzoek om een voorschot uit de gemeente- kas van ten hoogste honderd negen en vijftig duizend gulden, voor aflossing van de loopende leeningen ten Jaste der vereeniging en voor het in orde inaktn der door haar geëxploiteerde woningen, alsmede om de eventueele jaarlijksche tekorten op de exploitatie- rekeningen van 1 Januari 1936 af voor rekening der gemeente te nemen; Overwegende, dat de gemeente zich bij raadsbeslui- ten van 21 Januari 1926, no. 8 en 15 December 1932, no. 93, garant heeft verklaard voor de eerste en tweede hypothecaire geldleening, door de vereeniging aangegaan Overwegende, dat de voorwaarden dezer leenmgen, wat betreft aflossing en rente te bezwarend zijn ge- bleken Overwegende, dat bij nalatigheid der vereemging, de gemeente terstond aansprakelijk wordt Overwegende, dat het in het belang der ge'meente is te achten, dat met de exploitatie door de vereeni- ging wordt voortgegaan Gelet op het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders; BESLUIT A. Aan de R.K. Middenstandswoningbouwvereeni- ging „Het Oude Posthuis" te Heemstede, uit de geineentekas te verstrekken een voorschot tot een be- drag van ten hoogste honderd negen en vijftig duizend gulden, onder de volgende voorwaarden: 1 e. het verstrekte voorschot mag uitsluitend worden aangewend tot aflossing van de loopende eerste- en en tweede hypothecaire geldleening ten laste der ver- eeniging en tot het in orde maken der perceelen

Raadsnotulen Heemstede | 1935 | | pagina 33