11 31 Januari 1935. 2e. de interest wordt bepaald op vier ten honderd en de rente en aflossing zal moeten worden voldaan in hoogstens een en zestig annuïteiten; 3e. het juiste bedrag van het voorschot, de rente- betaling en de aflossing zullen bij nadere overeen- komst door Burgemeester en Wethouders met de vereeniging worden geregeld; 4e. aan de gemeente zai, als waarborg voor de voorgeschoten gelden eerste hypotheek worden verleend op den grond en de woningen der vereeni- ging; 5e. de vereeniging is, bij het verstrijken van den termijn, waarvoor zij is opgericht, verplicht, verlenging van haar bestaan te vragen voor een nieuw tijdvak van 29 jaar en 11 maanden en tijdig over dat tijdvak de Koninklijke goedkeuring van haar statuten te vragen 6e. de statuten der vereeniging moeten worden gewijzigd zooals door Burgemeester en Wethouders wordt noodig geacht, waarbij in het oog zal worden gehouden, dat aan de gemeente bij uitsluiting de be- noeming van de bestuursleden wordt toegewezen en dat de gang van zaken der vereeniging onder voort- durende contrôle der gemeente wordt gebracht en dat aan de vereeniging een neutraal karakter wordt gege- ven. Latere wijzigingen van de statuten zullen alleen tot stand kunnen komen, onder goedkeuring van Bur- gemeester en Wethouders; 7e. de balans en verlies- en winstrekening behooren telken jare vöör 1 Mei aan Burgemeester en Wethou- ders ter goedkeuring te worden aangeboden, onder overlegging van een jaarverslag 8e. Burgemeester en Wethouders of de door lien aan te vvijzen ambtenaren hebben te allen tijde het recht den toestand der woningen op te nemen en, zoo noodig, onderhoud en herstelling te gelasten; 9e. de daarvoor vatbare goederen worden tegen brandschade verzekerd ten genoegen van Burgemeester en Wethouders en daarbij wordt bepaald, dat in geval Van brand, de gemeente desverlangd voorrang heeft op de uit te betalen assurantiepenningen, hetgeen op de polis moet worden aangeteekencf;

Raadsnotulen Heemstede | 1935 | | pagina 34