11 31 Januari 1935. lOe. een gedelegeerde van liet gemeentebestuur lieeft zitting in liet bestuur der vereeniging; diens be- voegdheden worden door Burgemeester enWethouders bepaald lle. de huren en een eventueel huurreglement worden aan de goedkeuring van Burgemeester en Wethouders onderworpen; 12e. het bestuur is verplicht Burgemeester en Wet- houders alle gevraagde inlichtingen betreffende de vereeniging te verschaffen en hun of de door hen aan te wijzen ambtenaren, zoo dikwijls zij dat noodig oordeelen, toe te laten, inzage, afschriften of uittrek- sels te nemen van de boeken en bescheiden betref- fende de financieele administratie der vereeniging; 13e. geen onroerend goed mag worden verkregen, geen geldleeningen gesloten, geen dadingen getroffen, geen rechtsgedingen gevoerd, noch worden berust in een tegen de vereeniging ingestelde rechtsvordering, zonder toestemming van Burgemeester en Wethouders; 14e. Bij vervreemding of bezwaring van onroe- rende goederen der vereeniging, zonder toestemming van Burgenreester en Wethouders, zal het bestuur aan de gemeente verbeuren een bedrag van f 5.000.—-, waarvoor de leden van het bestuur hoofdelijk elk voor het geheel aansprakelijk zijn, onverminderd het recht der gemeente, om, zoo daartoe terrnen zijn, schade- vergoeding te eischen en om de vervreemding of be- zwaring niet als ge-ldig te erkennen; 15e. Bij faillissement, ontbinding of opheffing der vereeniging, alsmede indien de voorwaarden waaronder het voorschot is verleend, niet worden nageleefd, wordt het voorschot of het onatgeloste gedeelte daarvan térstond opvorderbaar; 16e. de gemeente heeft te allen tijde het recht alle bezittingen en schulden der vereeniging gezamenlijk over te nemen, zonder tot eenige bijbetaling verplicht te zijn, alles behoudens hoogere goedkeuring: 17e. de vereeniging mag ten hoogste in kas heb- ben een nader door Burgemeester en Wethouders te bepalen bedrag. Overschrijdt het aanwezige kasgeld dit bedrag, dan zal het onmiddellijk moeten worden

Raadsnotulen Heemstede | 1935 | | pagina 35