5 .31 Januari 1935. UITVOERING MOTOR- EN RIJWIELREGLEMENT. De Raad der geraeente Heemstede Overwegende, dat liet in het belang van de vrijheid en veiligheid van het verkeer wenschelijk is te achten, dat wegen, binnen de bebouwde konr der gemeente gelegen, geheel of gedeeltelijk gesloten kunnen worden verklaard en dat na te noemen voorschriften kunnen worden uitgevaardigd Gelet op de artikelen 8, llbis, llter, llquater en 16.3 van het Motor- en Rijwielreglement BESLUIT 1. Burgemeester en Wethouders te machtigen a. om in het belang van de vrijheid en veiligheid van het verkeer, bij een met redenen omkleed besluit één of meer der in artikel 8, lid 3, sub c van het Motor- en Rijwielreglement bedoelde wegen geheel of gedeeltelijk gesloten te verklaren voor liet verkeer in ééne of beide richtmgen met één of meer van de ca- tegoriën genoemd in artikel 8, lid 1, sub a tot en met h van bovengenoemd reglement; b. om bij een rnet redenen omkleed besluit de sub a bedoeide gesloten verklaring op te heffen of te wij- zigen c. tot het vaststellen, wijzigen of opheffen van een stopverbod, stationneerverbod, parkeerverbod, verbod tot het te lang parkeeren en van een inhaalverbod, een en ander genoemd in artikel llbis, lid 1 sub a tot en met d en in artkel llter, lid 1 van het Motor- en Rijwielreglement d. tot het vastsfel'en, wijzigen of opheffen van een besluit betreffende het verleenen van voorrang aan het verkeer uit een richting boven het verkeer uit de tegengestelde richting, bedoeld bij artikel llquatervan het Motor- en Rijwielreglement

Raadsnotulen Heemstede | 1935 | | pagina 9