27 Juni 1935. Aan den Raad. De Secretaris, N. V BOUW BRUG OVER DE BLEEKERSVAART NABIJ DE KERKLAAN. Burgemeester en Wethouders van Heemsied J. P. W. van Doo Krachtens Uw besluit, dd. 28 Juni 1934, no. 60, is de N.V. Grond- en Bouwbedrijf, alhier, verphcht de bestaande brug over de Bleehersvaart nabij Rei - laan te repareeren en te vermeuwen. Deze brug ver keert thans in zeer slechten staat en îs bovendien van zoo geringe breedte, dat zij voor rijverkeer, ook na rCPWiflchterïet daarom in verband met de aange- vangen bebouwing in die omgevmg. in het belang dei gemeente, dat in plaats van de bestaande brug, een nieuwe, breedere, wordt gebouwd overeenkomstig de ten Raadhuize voor U ter inzage gelegde teekenmgen Wij zijn rnet voornoemde Naamlooze Vennootse îap in onderhandeling getreden en hebben bereikt dat de N V bereid is een nieuwe brug te bouwen voigens door ons vast te stellen bestek en teekenmg De kos- ten van den bouw van deze brug zullen volgens ra- ming f 7000.bedragen, waarm de gemeente voor 13000— zal deelnemen, onder bepahng. dat de oput aan de zijde van den Bleekersvaartweg van gemeente- wege wordt verhoogd. Deze laatste werkzaanrheden zullen een bedrag vorderen van Î500. Aangezien de N.V. volgens genoemd raadsbesluit zou kunnen volstaan met reparatie van de oude biug achten wij het redelijk. dat, waar zij zich grootere uitgaven getroost door het bouwen van een nteuw brug, de gemeente daarin een bijdrage verstrek Wii zijn van oordeel dat deze overeenkomst voc de gemeente alleszins billijk is te ächten, wesha v wij U verzoeken haar te bekrachtigen en ons h noodige crediet te verleenen voor de uitvoermg d( bedoelde werkzaamheden. De Commissie voor Openbare Werxen kan zk met dit voorstel vereenigen. Heemstede, 25 Juni 1935.

Raadsnotulen Heemstede | 1935 | | pagina 21