58 27 Juni 1935. 5e WIJZIGING GAS-, DUINWATER- EN ELECTRICITEITSVERORDENING. Aan den Raad. Wij hebben de eer U mede te deelen, dat Iiet ons gewenscht voorkomt in de verordening, regelende de voorwaarden voor de levering van gas, duinwater en electriciteit, enkele wijzigingen aan te brengen. De door ons beoogde wijzigingen hebben wij opgenomen in bijgaand ontwerp-besluit. Zij komen in hoofdzaak neer op het volgende. De wijziging onder I beoogt het tegengaan van het plaatseri van meters in perceelen, bewoond door meer- dere gezinnen, terwiji zij slechts bestemd zijn ter be- woning door één gezin. Onder II wordt aanvulling van artikel 4 voorgesteld, waarbij de mogelijkheid geopend wordt, aansluiting aan het hoogspanningsnet voor te schrijven. Dit laatste zou thans slechts mogelijk zijn aan de hand van art. 8, 3e, hetwelk echter niet voldoende omvat. Verder zullen in artikel 4 vervallen de woorden „zonder voorkennis van de Directie", omdat hieruit ten onrechte opgemaakt zou kunnen worden, dat de in punt 13 genoemde werkzaamheden wel geoorloofd zouden zijn, wanneer men de Directie hiermede in kennis had gesteld. Het is ook gewenscht het openen van de aansluitkast van de dienstleiding te verbieden. Uit de bestaande redactie van punt 8 van artikel 10 zou men ten onrechte kunnen opmaken, dat het plaat- sen van een duinwatermeter voor rekening van den aanvrager komt, hetgeen in strijd zou zijn met art. 4 punt 12 der verordening. Door een betere redactie, opgenomen onder IV, kan dit misverstand vermeden worden. In artikel 12 wordt verduidelijkt, dat behalve de Directie ook het personeel toegelaten moet worden voor het onderzoeken of herkeuren van binnenleidir,- gen. In artike! 14 was nog niet voorzien in de betaling door middel van automatische overschrijving per post- of bankrekening, terwijl dit artikel ook verder wat

Raadsnotulen Heemstede | 1935 | | pagina 3