80 3 September 1935. BIJSLAG OP LOONEN IN DE BLOEMBOLLEN- BEDRIJVEN. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wet- houders dd. 28 Augustus 1935; BESLUIT a. Burgemeester en Wethouders het noodige crediet te verleenen voor uitvoering van de onder b bedoelde regeling, welke van kracht is, te rekenen vanaf 26 Augustus tot uiterlijk 31 December 1935; b. vast te stellen de volgende regeling betreffende de opneming van arbeiders in de bloembollenbedrijven met bijslag op de loonen lo. de bijslag van de gemeente Heemstede wordt gegeven in het Ioonbedrag dat in een bloembollen- bedrijf is uitbetaald boven een bepaald minimumbedrag. Dit minimum loonbedrag is bepaald voor de periode van 26 tot en met 31 Augustus 1935 op f 21. voor de periode van 1 September tot en met 30 November 1935 op f 18.en voor de periode van 1 tot en met 28 December 1935 op f 12.alles per week en per hectare met bloembollen beplant. Als loon wordt aangehouden het ter plaatse algemeen geldende loon. (Loon, betaald voor administratief werk, mag niet berekend worden). 2o. Voor arbeid, dien de bedrijfsleider in eigen bedrijf verricht, wordt door Burgemeester en Wethou- ders van Heemstede een loonbedrag vastgesteld naar evenredigheid van den arbeid, welken hij in zijn be- drijf verricht. Ditzelfde geldt voor de overige gezins- leden en inwonend mannelijk en/of vrouwelijk personeel. Onder geen beding mag hier meer in rekening worden gebracht dan het gangbare loon. Indien het Ioon ge-

Raadsnotulen Heemstede | 1935 | | pagina 15