80 3 September 1935. deeltelijk in natura wordt uitgekeerd (b.v. met den kost) wordt hiermede rekening geliouden. Elk geval wordt overigens op zichzelf beoordeeld. Voor bedrij- ven met een bijzonder karakter, kan door Burgemeester en Wethouders van Heemstede een ander minimum- loonbedrag dan hiervoren is aangegeven, als minimum worden vastgesteld. 3o, De bijslag van de gemeente Heemstede bedraagt 50 pCt. van het meerdere loon, dat wekelijks voor werkzaamheden in het bedrijf is uitgekeerd boven het minimum-loonbedrag, dat overeenkomstig het bepaalde onder lo is uitbetaald. Het loon voor alle werkzaam- heden in het bedrijf kan in de berekening van het uit te keeren loon worden opgenomen. Uitgezonderd is echter het loon, uitgekeerd voor administratief werk en aan dienstboden en/of vrouwen die huiselijke werk- zaamheden verrichten en loon b.v. ujtbetaald aan smeden, bouwvakarbeiders enz. Een en ander ter beoordeeling van Burgemeester en Wethouders van Heemstede. 4o. De bijslagregeling d.w.z. de regeling voor hetgeen is uitbetaald boven de minima, aangegeven onder lo geldt uitsluitend voor arbeiders, die, zoo zij niet in het bedrijf waren opgenomen, voor hulp ingevolge de regelen voor werkverschaffing en/of steunverleening in aanmerking zouden komên. Burge- meester en Wethouders van Heemstede stellen vast, of het loon van den desbetreffenden arbeider in de loon- bijslagregeling mag worden opgenomen. 5o. De bedrijfsleider mag het loon, dat aan de onder 4o bedoelde arbeiders wordt uitbetaald, eerst voor den bijslag in aanmerking brengen, indien door Burgemeester en Wethouders van Heemstede het des- betreffende aanvraagformulier is goedgekeurd. 6o. De bedrijfsleider, die voor bijslag in aanmer- king wenscht te komen, dient aan het gemeentebestuur een aanvrage daartoe, met opgave van verschillende gegevens, te doen toekomen. Voor elke in de regeling genoemde periode, moet een afzonderlijke aanvrage worden ingedier.d. 7o. Indien voor een bepaald bedrijf de bijslagrege- ling van kracht is verklaard, moet de bedrijfsleider wekelijks aan het gemeentebestuur een nominatieven

Raadsnotulen Heemstede | 1935 | | pagina 16