78 3 September 1935. VERHOOGING CREDIET ONDERHOUD MOTOR- RIJWIELEN POLITIE. Aan den Raad. Onder volgnummer 272 is op de gemeente-begroo- ting, dienstjaar 1935, geraamd voor „onderhoud motor- rijwielen" een bedrag van f 720.in dat bedrag is begrepen voor onderhoudskosten f250.— en voor benzine- en oliegebruik eveneens f250. De politie heeft voor haar dienst de beschikking over twee motorrijwielen met zijspanwagen, waarvan het eene is aangeschaft in 1932 en het andere in 1933. Het is noodig gebleken, dat het oudste motorrijwiel grondig wordt nagezien en dat verschillende onder- deelen worden vernieuwd, hetgeen een extra uitgaaf vordert van rond f 140.bij de samenstelling van de begrooting kon hierop niet worden gerekend. Dit motorrijwiel heeft ongeveer 75.000 K.M. geloopen en kan, na reparatie, nog wel een jaar worden gebruikt. Voorts zal voor het gewone onderhoud, mede ten- gevolge van een drukker gebruik dat van de motor- rijwielen wordt gemaakt, ongeveer f 85.meer noodig zijn, dan is geraamd. Ook de raming van den post voor benzine- en oliegebruik zal om dezelfde redenen niet toereikend zijn voor dit jaar, zoodat ook deze behoort te worden aangevuld en wel met een bedrag van f 225. Wij stellen U daarom voor een crediet van f450. beschikbaar te stellen voor verhooging van den post „onderhoud motorrijwielen" op de gemeente-begrooting voor het jaar 1935. Heemslede, 21 Augustus 1935. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn De Secretaris, N. Vos

Raadsnotulen Heemstede | 1935 | | pagina 7